Ukryta prawda (8)

Ukryta prawda

odc. 8

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka sama utrzymuje rodzinę. Tymczasem szef zaczyna ją molestować w pracy. Mąż przestaje jej ufać, ponieważ późno wraca do domu. W końcu decyduje się powiedzieć mężowi prawdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Agnieszka sama utrzymuje rodzinę i desperacko potrzebuje pieniędzy. Tymczasem szef w pracy zaczyna ją molestować. Mąż przestaje jej ufać, ponieważ późno wraca z pracy. Ich małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Jedyną osobą, która rozumie Agnieszkę, jest koleżanka z pracy. W końcu kobieta decyduje się powiedzieć prawdę mężowi.

Zobacz także