Ukryta prawda (72)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 72

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Marian, przykładny mąż i ojciec, trafia do szpitala psychiatrycznego z objawami depresji. Po terapii wraca do domu. Rodzina nie jest w stanie zaakceptować tego, że jest on transwestytą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Elektromonter Marian jest przykładnym mężem i ojcem dwojga dzieci. Mężczyzna trafia do szpitala psychiatrycznego z objawami głębokiej depresji. Po terapii wraca do domu trochę odmieniony. Jego syn odkrywa, że przebiera się on w ubrania matki. Rodzina nie jest w stanie zaakceptować tego, że Marian jest transwestytą. Żona chce rozwodu.

Zobacz także