Ukryta prawda (71)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 71

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Antoni znęca się nad żoną i synem. Maria chce odejść. Któregoś dnia traci przytomność i trafia do szpitala. Okazuje się, że ma raka mózgu. Po powrocie do domu mąż urządza jej awanturę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Antoni znęca się nad żoną i synem. Maria chce od niego odejść, ale nie ma pieniędzy. Któregoś dnia kobieta traci przytomność i trafia do szpitala. Dowiaduje się, że ma raka mózgu. Po powrocie do domu mąż urządza jej awanturę. Maria opowiada o wszystkim sąsiadce. Wkrótce znowu trafia do szpitala.

Zobacz także