Ukryta prawda (70)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 70

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Ślub Julii i Marcina przerywa wtargnięcie do kościoła Kamu z RPA, który twierdzi, że Julię kocha. Zatrzymuje się u niej przez kilka dni, a policja znajduje w mieszkaniu narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Julia i Marcin postanawiają się pobrać. Ceremonię ślubną przerywa wtargnięcie do kościoła kolegi panny młodej, Kamu z RPA. Mężczyzna twierdzi, że ją kocha. Marcin wyprowadza się od narzeczonej. Wkrótce przed jej drzwiami pojawia się Kamu z walizką. Kobieta nie przyjmuje jego oświadczyn, ale zgadza się, by przez kilka dni u niej zamieszkał. Do mieszkania Julii wkraczają policjanci. Znajdują narkotyki.

Zobacz także