Ukryta prawda (482)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 482

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Daria i Marek wychowują 4-letniego Antosia. Mężczyzna coraz częściej mówi o drugim dziecku. Daria jest temu przeciwna. W końcu jednak ustępuje. Po kilku miesiącach starań wciąż nie zachodzi w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Daria i Marek są małżeństwem od kilku lat. Wychowują 4-letniego Antosia. Marek coraz częściej mówi o drugim dziecku, ale Daria jest przeciwna powiększaniu rodziny. Tłumaczy mężowi, że teraz chce się skupić na pracy i robić karierę. Jej mąż nie daje się jednak przekonać. W końcu Daria ustępuje. Mijają miesiące, ale mimo intensywnych starań, kobieta nie zachodzi w ciążę. Marek zaczyna podejrzewać, że żona w tajemnicy bierze tabletki antykoncepcyjne. Któregoś dnia odkrywa w jej telefonie korespondencję z nieznanym mężczyzną. Zaczyna podejrzewać, że żona go zdradza.

Zobacz także