Ukryta prawda (48)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 48

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Przed śmiercią ojciec wyjawia córce Joannie, że ma ona przyrodnią siostrę. Ta po pogrzebie oznajmia Joannie, że należy jej się połowa domu i majątku. Życie rodziny zamienia się w koszmar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Przed śmiercią Stanisław wyjawia córce, Joannie, że ma ona przyrodnią siostrę. Magda jest owocem jego przelotnego romansu. Dziewczyna zaraz po pogrzebie oznajmia zdumionej siostrze, że wprowadza się do jej domu, ponieważ ma prawo do połowy majątku. Od tej chwili życie rodziny zamienia się w koszmar. Okazuje się, że Magda wciąga jej syna w narkotyki i sprowadza do domu kryminalistę.

Zobacz także