Ukryta prawda (47)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 47

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Michał wyjeżdża do Warszawy do pracy w salonie fryzjerskim, zostawiając w domu rodzinę. Nawiązuje romans z szefem. Wkrótce przekonuje się, że jego partner nie jest wobec niego uczciwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Michał otrzymuje propozycję pracy w modnym salonie fryzjerskim w Warszawie. Wyjeżdża więc do stolicy, zostawiając żonę i syna w domu. Wkrótce nawiązuje romans ze swoim szefem, Olivierem. W końcu żona odkrywa tajemnicę. Michał tymczasem przekonuje się, że jego partner nie jest wobec niego uczciwy.

Zobacz także