Ukryta prawda (46)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 46

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:22-letnia Asia zachodzi w ciążę i przerywa studia w Anglii. Ojciec podejrzewa, że miała romans z synem jego przyjaciela Janusza. Okazuje się jednak, że ojcem jej dziecka jest Janusz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

22-letnia Asia zachodzi w ciążę i przerywa studia na uczelni w Anglii. Ojciec podejrzewa, że miała romans z synem jego przyjaciela, Janusza. Ku jego zaskoczeniu okazuje się, że ojcem jej dziecka jest Janusz. Dziewczyna zostaje wyrzucona z domu, a starszy partner rozwodzi się z żoną. Wkrótce wychodzi na jaw, że Asia nie jest jego jedyną kochanką.

Zobacz także