Ukryta prawda (45)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 45

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Kinga rozwiodła się z Tomkiem, który zostawił ją dla innej dziewczyny. Teraz nachodzi go w firmie i robi mu awantury. Tomasz myśli o zemście, bo sąd jej przyznał ich mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Kinga niedawno rozwiodła się z Tomkiem, który zostawił ją dla dziewczyny poznanej w pracy. Nie mogąc pogodzić się z rozstaniem, kobieta nachodzi go w firmie i robi mu awantury. Tomasz jest wściekły i ma poczucie krzywdy po tym, jak sąd przyznaje byłej żonie ich wspólne mieszkanie. Zaczyna myśleć o zemście.

Zobacz także