Ukryta prawda (44)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 44

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Zosia sama wychowuje Janka i Julkę. Pewnego dnia koledzy jej syna odkrywają, że zarabia ona na życie jako striptizerka w nocnym klubie. Zosia postanawia powiedzieć synowi prawdę o jego ojcu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Zosia samotnie wychowuje Janka i Julkę. Pewnego dnia koledzy jej syna odkrywają, że zarabia ona na życie jako striptizerka w nocnym klubie. Gdy Janek przekonuje się, że mówią prawdę, ucieka z domu. Po przedawkowaniu narkotyków trafia do szpitala. Zosia postanawia powiedzieć synowi prawdę o jego ojcu. Liczy, że to pomoże mu ją lepiej zrozumieć.

Zobacz także