Ukryta prawda (439)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 439

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Helena i Marian mają troje dzieci: 16-letnią Izę, 14-letniego Piotrka i 6-letniego Kubę. Kobieta zostaje zwolniona z pracy w szkolnej stołówce, a Marian ma wypadek. Dzieci też sprawiają im kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
za 4 dni
9:35 TVN 7 (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Helena i Marian mają troje dzieci: 16-letnią Izę, 14-letniego Piotrka i 6-letniego Kubę. Rodzina boryka się z wieloma problemami. Kobieta zostaje zwolniona z pracy w szkolnej stołówce, a Marian ma wypadek przy pracy. Tymczasem Piotrek zostaje przyłapany przez rodziców na posiadaniu marihuany, a Iza spotyka się ze sporo starszym chłopakiem, którego nie akceptuje jej ojciec. W domu codziennie wybuchają kłótnie. Pewnego dnia Kuba bierze przypadkowo znalezione narkotyki i zapada w śpiączkę. Helena jest przekonana, że tabletki przyniósł do domu Piotrek.

Zobacz także