Ukryta prawda (43)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 43

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Jan, mąż Eleonory, zatrudnia w ich pensjonacie recepcjonistkę Magdę. Wkrótce Eleonora widzi, że Magda flirtuje z Janem i jej synem Mikołajem. Knuje też intrygi. Jaka jest przeszłość Magdy?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Jan, mąż Eleonory, zatrudnia w ich pensjonacie nową recepcjonistkę, Magdę. Na dodatek zgadza się, by zamieszkała ona w hotelu. Wkrótce zaniepokojona Eleonora orientuje się, że nowa pracownica flirtuje z Janem i jej synem, Mikołajem. Magda knuje też inne intrygi i rujnuje biznesowe plany Eleonory. Ta postanawia sprawdzić, kim jest dziewczyna i dlaczego chce zniszczyć jej życie. Okazuje się, że Magda to jej córka...

Zobacz także