Ukryta prawda (42)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 42

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Zofia i Grzegorz dowiadują się, że ich synek Kamil cierpi na padaczkę. Musiał odziedziczyć chorobę po nich, jednak oni oboje są zdrowi. Badania wykazują, że Kamil nie jest ich synem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Zofia i Grzegorz dowiadują się, że ich roczny synek Kamil cierpi na padaczkę. Dziecko musiało odziedziczyć chorobę po którymś z rodziców, jednak oni oboje są zdrowi. Dalsze badania wykazują, że Kamil nie jest ich synem. Zszokowanej parze udaje się odnaleźć ludzi, którzy wychowują ich dziecko. Oni jednak nie chcą tego przyjąć do wiadomości. Dopiero gdy stan Kamila pogarsza się, decydują się zmierzyć z tą sytuacją.

Zobacz także