Ukryta prawda (41)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 41

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Martyna jest bardzo zakochana w Pawle. Z niepokojem przyjmuje wiadomość, że na ich osiedle przeprowadza się jego była dziewczyna Anna. Paweł zostawia Martynę dla swojej dawnej miłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Martyna jest bardzo zakochana w swoim chłopaku Pawle. Z niepokojem przyjmuje fakt, że na ich osiedle przeprowadza się jego była dziewczyna Anna. Obawy Martyny okazują się uzasadnione - Paweł zostawia ją dla swojej dawnej miłości. Okazuje się jednak, że Anna rozbiła związek Martyny wyłącznie po to, by zemścić się na byłym chłopaku.

Zobacz także