Ukryta prawda (40)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 40

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Helena czeka na swoją przyjaciółkę Anitę, nauczycielkę. Nagle dostrzega chłopca, który wygląda zupełnie jak jej syn Januszek, który został porwany trzy lata temu. Dziś miałby 7 lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Helena czeka przed szkołą na swoją przyjaciółkę Anitę, nauczycielkę. Nagle dostrzega chłopca, który wygląda zupełnie jak jej syn Januszek, który został porwany trzy lata temu. Dziś miałby 7 lat. Mąż obwiniał Helenę o zgubienie dziecka. Ich małżeństwo nie przetrwało tej próby. Kobieta musi sprawdzić, czy jej przypuszczenia są prawdziwe.

Zobacz także