Ukryta prawda (39)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 39

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Monika postanawia zerwać z Pawłem z powodu jego obsesyjnej zazdrości. On zaczyna terroryzować ukochaną setkami telefonów i SMS-ów. Monika chce to przeczekać. Paweł posuwa się do szantażu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Monika postanawia zerwać z Pawłem z powodu jego obsesyjnej zazdrości. Mężczyzna nie chce się z tym pogodzić. Zaczyna terroryzować ukochaną setkami telefonów i SMS-ów. Do tego ją nachodzi. Dziewczyna decyduje się cierpliwi czekać. Ma nadzieję, że wkrótce Paweł przestanie ją dręczyć. Tymczasem on zaczyna szantażować kobietę, grożąc umieszczeniem w internecie ich intymnego nagrania.

Zobacz także