Ukryta prawda (37)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 37

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Dorota nie sprawia kłopotów - Kasia zaś spotyka się Hubertem, którego nie akceptują rodzice. Ku ich zaskoczeniu okazuje się, że to Dorota jest w nim zakochana i chce z nim zamieszkać

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Córki Pawła i Natalii mają zupełnie różne charaktery. Spokojna Dorota nie sprawia większych kłopotów, podczas gdy Kasia spotyka się Hubertem, którego nie akceptują rodzice. Ku ich zaskoczeniu okazuje się, że to Dorota jest zakochana w tym podejrzanym mężczyźnie. Postanawia z nim zamieszkać. Tymczasem on szykuje napad na stację benzynową.

Zobacz także