Ugotowani (58)

Ugotowani (58)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Drugim uczestnikiem przygotowującym kolację w Bydgoszczy jest Krzysztof Metzler, który uprawia slackline. Mężczyzna pracuje jako kelner w restauracji jednego z tamtejszych hoteli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Drugim uczestnikiem przygotowującym kolację w Bydgoszczy jest Krzysztof Metzler, który uprawia slackline, czyli chodzenie i wykonywanie trików na zawieszone w powietrzu taśmie. Mężczyzna pracuje jako kelner w restauracji jednego z tamtejszych hoteli. Jak na 'człowieka na linie' przystało, jest zrównoważony i w życiu zawsze stara się łapać odpowiedni balans. Wielkim autorytetem jest dla niego dziadek, po którym - oprócz życiowej wiedzy - odziedziczył olbrzymią kolekcję modeli samolotów.

Zobacz także