Ugotowani (57)

Ugotowani (57)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Pierwszą kolację w Bydgoszczy przyrządza Magdalena Wandiuk, asystentka notariusza. Dba o porządek na każdej płaszczyźnie życia. Jej słabością są zakupy. Ukojenia szuka w filozofii wschodu i jodze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Pierwszą kolację w Bydgoszczy przyrządza Magdalena Wandiuk. Kobieta pracuje jako asystentka notariusza. Okazuje się, że prawnik to jej matka. To właśnie ona zaszczepiła w Magdalenie miłość do przepisów prawa. Gospodyni wieczoru nie ukrywa, że jest osobą niezwykle poukładaną i wielbiącą porządek na każdej płaszczyźnie swojego życia. Jej słabością jest jednak ogromna potrzeba robienia zakupów. Ukojenia i spokoju szuka w filozofii wschodu i zajęciach jogi.

Zobacz także