Ugotowani (43)

Ugotowani (43)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Na kolejne spotkanie zaprasza do siebie projektant mody Jakub Bartnik. Choć na co dzień nie ma czasu na gotowanie, zdobył kulinarne doświadczenia. Na studiach pracował bowiem jako pomocnik kucharza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Od poniedziałku do czwartku w każdym odcinku prezentuje się jeden z uczestników kulinarnej rywalizacji. Jego zadaniem jest zorganizowanie w najdrobniejszych szczegółach wyjątkowej kolacji dla pozostałych kucharzy amatorów. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje, a łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość i apetyczny wygląd dania. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i ogólna atmosfera spotkania. W niedzielę emitowany jest odcinek, będący tzw. 'the best of' kulinarnych zmagań uczestników z całego minionego tygodnia. W nowej edycji programu gotują także osobistości ze świata show-biznesu oraz wyznawcy różnych religii, którzy prezentują swoje przysmaki.

Na kolejne spotkanie zaprasza do siebie Jakub Bartnik. Młody i ambitny projektant podbił już nie tylko polskie wybiegi. Pokazy swojej pierwszej kolekcji miał także w Londynie. Choć na co dzień Jakub nie ma czasu na gotowanie, to w przeszłości zdobył kulinarne doświadczenia. Na studiach pracował bowiem jako pomocnik kucharza.

Zobacz także