Ugotowani (2)

Ugotowani (2)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Pierwsza wizyta w Puławach. Na kolacje otwierającą zaprasza rehabilitantka Anna. Arek łączy pracę z pasją. Marika interesuje się przędzeniem. Z kolei nauczyciel Wiktor pochodzi z Rosji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku czterech miłośników jedzenia zasiada przy jednym stole. Sprawdzają swój kulinarny talent i umiejętności organizacyjne, walcząc o pięć tysięcy złotych. Do rywalizacji stają mieszkańcy Nowego Sącza, Puław, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta oraz Śląska. Również tym razem wyzwanie podejmują gwiazdy: Joanna Przetakiewicz, Barbara Pasek, Michał Piróg, Sławomir Uniatowski. Ponadto wśród uczestników znajdą się obcokrajowcy z Wenezueli, Białorusi, Włoch i Ameryki, którzy chętnie zaprezentują swoje lokalne potrawy.

Pierwsza wizyta w Puławach. Na kolacje otwierającą odcinek zaprasza rehabilitantka Anna Przykaza. Wybrała ten zawód, ponieważ chce pomagać ludziom. Jej wielką pasją jest jazda konna. Gotuje, kiedy za oknem panuje niepogoda. Arek Maksym łączy pracę z pasją - ma własne pole paintballowe. Zarabia oraz bawi się już od czternastu lat. Uwielbia też sporty motorowerowe. W jego życiu najważniejszy jest syn Antoś. Marika Grzelak, z wykształcenia artysta plastyk, interesuje się przędzeniem we wczesnym średniowieczu, aż po XVII wiek. Ona i jej mama otworzyły razem sklep z bielizną. Wiktor Leonienko to nauczyciel matematyki oraz instruktor jazdy. Do Puław przybył z Rosji, nauka języka polskiego zajęła mu pięć miesięcy. W życiu ceni sobie swobodę myśli i kreatywność.

Zobacz także