Tylko z tobą (158/166)

Tylko z tobą (158/166)

(Asla Vazgeçmem)

serial obyczajowy Turcja 2015   od 12 lat
Występują:Tolgahan Sayisman, Amine Gulse, Safak Pekdemir, Aysegül Günay
W skrócie:Minęły trzy miesiące od aresztowania Nur. Fatih jest przekonany, że sąd uniewinni jego przyjaciółkę. Yigit zerwał kontakt z ukochaną. Aytul wynajmuje zbirów, żeby w więzieniu zabili Nur.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przedsiębiorca Yigit (Tolgahan Sayisma) doprowadza do wypadku samochodowego, w którym ciężko ranna zostaje jego żona Iclal (Safak Pekdemir). W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zapada w śpiączkę. Biznesmen, sądząc, że już nigdy nie odzyska żony, postanawia ułożyć sobie życie u boku innej. Niebawem prosi o rękę piękną Nur (Amine Gulse), zataja jednak istnienie Iclal. W dniu ślubu Yigit dostaje informację, że jego żona odzyskała przytomność...

W tym odcinku

Minęły trzy miesiące od aresztowania Nur. Kobieta wciąż czeka na proces. Fatih pomaga jej w obronie i regularnie odwiedza. Jest przekonany, że sąd uniewinni jego przyjaciółkę. Za to Yigit zerwał z nią kontakt. Wraz z Iclal zajmuje się rekonwalescencją Merta, który dochodzi do siebie po wypadku. Aytul wynajmuje zbirów, żeby w więzieniu zabili Nur. Elmas ciągle przebywa w szpitalu, z dzieckiem. Tayyar odbywa ostrą rozmowę z Cahitem w szpitalu. Emin porzuca Yagmur i zaczyna spotykać się z Yaren. Yagmur pogrąża się w rozpaczy.

Występują (pokaż wszystkich)