Tygrysy Europy: Serce nie sługa (10/18)

Tygrysy Europy: Serce nie sługa (10/18)

6.4/10
serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Janusz Rewiński, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner, Beata Ścibakówna
Reżyseria:Jerzy Gruza
W skrócie:Dziadek chce poślubić Helenkę, poznaną w domu starców, a przedtem zrealizować jej wielkie marzenie: spotkanie Bogusława Kaczyńskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Biznesmen w średnim wieku, niejaki Nowak, zajmuje szóste miejsce na liście najbogatszych Polaków. Chociaż sprawia wrażenie dostojnego i eleganckiego mężczyzny, tak naprawdę jest słabo wykształconym, aroganckim i wybuchowym człowiekiem. Jego ogromny majątek również nie został zdobyty legalnie. Fortuna przynosi jej właścicielowi więcej przykrości niż pożytku - nie tylko wzbudza zawiść, lecz także bywa przyczyną wielu kłopotów.

W tym odcinku

Dziadek Jacka oznajmia zaskoczonej rodzinie, że zamierza poślubić Helenkę - pensjonariuszkę domu starców. Zanim to jednak nastąpi, starszy pan postanawia zrealizować wielkie marzenie wybranki swego serca, Pragnie ona pójść do operetki, aby ujrzeć na żywo Bogusława Kaczyńskiego. Wkrótce w mieszkaniu Jacka pojawia się syn Helenki z żoną, który oskarża dziadka o porwanie matki. Jacek i Ania stają w obronie zakochanego staruszka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także