Tygrysy Europy: Córka źle strzeżona (7/18)

Tygrysy Europy: Córka źle strzeżona (7/18)

6.4/10
serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Janusz Rewiński, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner, Beata Ścibakówna
Reżyseria:Jerzy Gruza
W skrócie:Nowakowie proszą Jacka, aby zamiast nich poszedł do Teatru Wielkiego. Po spektaklu Jacek z Moniką idą do restauracji, gdzie spotykają Sandrę. Urażona Monika wychodzi z lokalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Biznesmen w średnim wieku, niejaki Nowak, zajmuje szóste miejsce na liście najbogatszych Polaków. Chociaż sprawia wrażenie dostojnego i eleganckiego mężczyzny, tak naprawdę jest słabo wykształconym, aroganckim i wybuchowym człowiekiem. Jego ogromny majątek również nie został zdobyty legalnie. Fortuna przynosi jej właścicielowi więcej przykrości niż pożytku - nie tylko wzbudza zawiść, lecz także bywa przyczyną wielu kłopotów.

W tym odcinku

Nowakowie proszą Jacka, aby zamiast nich poszedł do Teatru Wielkiego na premierę "Córki źle strzeżonej". Chłopak proponuje Monice, aby mu towarzyszyła. Po spektaklu oboje idą do restauracji, gdzie natykają się na Sandrę, byłą dziewczynę Jacka, bardzo swobodną w zachowaniu. Kiedy dosiada się do ich stolika, urażona Monika opuszcza restaurację. Nazajutrz Jacek próbuje odzyskać względy nauczycielki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także