Twarz Analiji (142)

(El rostro de Analia)

telenowela Kolumbia 2008   od 12 lat
Występują:José Guillermo Cortines, Elizabeth Gutierrez, Nelson Tallaferro, Alejandro Chabán
W skrócie:Analija i Mariana ratują życie Danielowi. Armando daje Marlenie kluczyk do skrytki z pieniędzmi. Cristobal wyznaje miłość Camili. Isabel informuje Analiję, że Yoya jest w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia o namiętności, ambicjach i zemście. Mariana Andrade (Elizabeth Gutierrez) jest piękną kobietą, odnoszącą sukcesy zawodowe. Pewnego dnia odkrywa, że mąż zdradza ją z jej kuzynką Sarą (Maritza Rodriguez). Jakiś czas później ktoś próbuje zabić Marianę... Po strasznym wypadku kobieta otrzymuje nowy wygląd. Wskutek pomyłki dostaje twarz Analiji - kobiety, która chciała ją zabić. Od tej pory Mariana musi zmierzyć się z przeszłością morderczyni.

W tym odcinku

Analija i Mariana ratują życie Danielowi. Armando daje Marlenie kluczyk do skrytki, gdzie znajdują się pieniądze, które przydadzą jej się w ucieczce przed policją. Cristobal wyznaje miłość Camili. Ona jednak uważa, że nie powinni się już więcej spotykać. Isabel informuje Analiję, że Yoya jest w szpitalu. Sara dzwoni po pomoc do Rene. Doznała bowiem strasznych poparzeń na twarzy i ramionach. Ricky chce wiedzieć, czy Analija go kocha. Yoya zwierza się Nievesowi, że jest siostrą Carmen.

Występują (pokaż wszystkich)