Tu i teraz (5)

Tu i teraz (5)

(Here and Now: From Sun Up To Sun Down)

serial obyczajowy USA 2018   dla dorosłych
Występują:Holly Hunter, Sosie Bacon, Avynn Crowder-Jones, Jerrika Hinton
Reżyseria:Jeremy Podeswa
W skrócie:Od ostatniego incydentu z udziałem Ramona Farid ma problem z zachowaniem obiektywnej oceny sytuacji. Kristen i Navid stają się świadkami przestępstwa. Duc i Carmen składają sobie pewną obietnicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kochające się małżeństwo - Greg Bishop (Tim Robbins), profesor filozofii, oraz jego żona, prawniczka Audrey Bayer-Boatwright (Holly Hunter) - postanawia adoptować troje dzieci z Somalii, Wietnamu oraz Kolumbii. Para wychowuje już biologiczną córkę. Ta z pozoru idealna rodzina boryka się z wieloma kłopotami. Jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, które dla innych pozostają niedostępne. Być może jest to objaw choroby psychicznej, choć istnieje też inne wytłumaczenie. Pomysłodawcą oraz jednym z reżyserów serialu jest Alan Ball, laureat Oscara. Również w obsadzie nie zabrakło zdobywców tej nagrody; w produkcji występują m.in. Tim Robbins i Holly Hunter.

W tym odcinku

Od ostatniego incydentu z udziałem Ramona Farid ma problem z zachowaniem obiektywnej oceny sytuacji. Kristen i Navid zostają świadkami potencjalnego przestępstwa. Tymczasem Duc i Carmen przy filiżance herbaty składają sobie pewną obietnicę. Ashley i Malcolm idą na kolację z rodzicami kolegi Haley. Po spotkaniu każde z nich ma inną opinię na temat dopiero co poznanej pary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)