Trzynaście lat (5-ost.)

Trzynaście lat (5-ost.)

7.2/10

(Thirteen)

serial kryminalny Wielka Brytania 2016   od 16 lat
Występują:Jodie Comer, Natasha Little, Stuart Graham, Richard Rankin
W skrócie:Ivy decyduje się pomóc detektywom w poszukiwaniach Phoebe. Umawia się z porywaczem w centrum handlowym. Mark White okazuje się sprytniejszy od policjantów. Uwalnia Phoebe i ponownie uprowadza Ivy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

26-letniej Ivy Moxam (Jodie Comer) udaje się uciec z piwnicy domu, która była jej więzieniem od chwili, gdy jako trzynastolatka została porwana przez tajemniczego złoczyńcę. Ofiara próbuje wrócić do normalnego życia, jednak nie jest to łatwe ani dla niej, ani dla jej rodziny. Dziewczynie stale towarzyszy para detektywów, którzy usiłują odtworzyć historię tragicznego wydarzenia i schwytać sprawcę. Im bardziej policjanci zagłębiają się w sprawę, tym mają więcej wątpliwości.

W tym odcinku

Ivy decyduje się pomóc detektywom w poszukiwaniach małej Phoebe. Umawia się z porywaczem w centrum handlowym. Całą akcję obstawiają funkcjonariusze policji, ale Mark White okazuje się od nich sprytniejszy. Uwalnia Phoebe, lecz ponownie uprowadza Ivy i gubi policyjny pościg. Jednak tym razem Ivy nie zamierza być uległym więźniem.

Występują (pokaż wszystkich)