Trzecia połowa: 9 i pół

Trzecia połowa: 9 i pół

4.3/10
serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz
Reżyseria:Kristoffer Rus
W skrócie:Ania i Borys byli małżeństwem przez 15 lat. Mimo że się rozstali i mają nowych partnerów, razem prowadzą pub piłkarski. Lokal odwiedzają wielbiciele piłki nożnej tacy jak sędzia amator zwany Ślepym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ania (Weronika Książkiewicz) i Borys (Piotr Adamczyk) byli małżeństwem przez 15 lat. Gdy się rozstali, kobieta ułożyła sobie życie z Zibim (Cezary Pazura), trenerem amatorskiej drużyny piłkarskiej. Z byłym mężem jednak nadal się spotyka, ponieważ razem prowadzą pub piłkarski. Również Borys po pewnym czasie znalazł sobie nową partnerkę, Zuzę (Hanna Konarowska), artystkę i właścicielkę galerii sztuki. Kobieta okazuje mu miłość, ale jednocześnie przewraca jego świat do góry nogami, zabraniając mu m.in. oglądania Ligi Mistrzów. Lokal prowadzony przez byłych małżonków odwiedzają wierni klienci, wielbiciele piłki nożnej, jak np. sędzia amator nazywany Ślepym (Wojciech Mecwaldowski). Drinki i piwo serwuje im barman Aleks Szmit (Tomasz Karolak).

W tym odcinku

W barze zjawia się Wanessa, samotna przyjaciółka Zuzy. W oko wpada jej Aleks. Tymczasem Adela prosi go, żeby zajął się jej córką, Emilką. Wanessa omyłkowo bierze Aleksa, za ojca dziewczynki. Na dodatek dziewczynka wmawia jej, że jej opiekun jest wdowcem i wychowuje ją, chwytając się każdej możliwej posady. Mężczyzna jeszcze bardziej zyskuje w oczach kobiety. Aleks staje przed dylematem, czy angażować się w tę relację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)