Trudne sprawy (567)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 567

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Kamil i Nikola postanawiają razem zamieszkać. Bogaty ojciec dziewczyny udostępnia im lokum. By sprostać wymaganiom rozpieszczone ukochanej, chłopak bierze kredyt. Wkrótce przyłapuje ją na zdradzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Kamil i jego dziewczyna Nikola postanawiają razem zamieszkać. Bogaty ojciec dziewczyny udostępnia im mieszkanie. Wymaga jedynie, by chłopak kupił meble. By sprostać wymaganiom rozpieszczone ukochanej, Kamil bierze kredyt. Wkrótce przyłapuje Nikolę na zdradzie. Chce odzyskać wyposażenie, za które zapłacił. Nikola nie zamierza jednak rezygnować z designerskiego wystroju i opowiada ojcu, że to Kamil zdradził ją z koleżanką z pracy. Wściekły Szymon zakazuje mu zbliżać się do jego córki. Kamil i chłopak, z którym romansowała Nikola, zastawiają pułapkę na dziewczynę - liczą, że jej wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw.

Zobacz także