Trudne sprawy (553)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 553

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Kiedy Marzena przedstawia rodzicom narzeczonego Sebastiana Michalaka, byłego chłopaka jej siostry Judyty, wybucha kłótnia. Grażyna i Tadeusz są przekonani, że mężczyzna zrobił coś złego ich córce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Kiedy Marzena Nowakowska przedstawia rodzicom swojego narzeczonego Sebastiana Michalaka, byłego chłopaka jej siostry Judyty, wybucha kłótnia. Grażyna i Tadeusz są przekonani, że mężczyzna zrobił coś złego ich młodszej córce, która rok temu zniknęła bez śladu, po tym jak się z nim rozstała. Wkrótce Judyta odzywa się do siostry. Wyjaśnia, że podczas urlopu we Włoszech zakochała we Włochu Pablu Gianinim i po kryjomu wyjechała do niego. Wkrótce Marzena dowiaduje się, że siostra urodziła dziecko, którego ojcem może być zarówno Pablo, jak i jej świeżo poślubiony mąż Sebastian.

Zobacz także