Trudne sprawy (537)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 537

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Sebastian Małek i jego żona są razem od 17 lat. Kobieta, której zaczyna brakować bliskości w związku, stara się na nowo uwieść męża, ale bezskutecznie. Tymczasem Małkowie zyskują nowych sąsiadów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Sebastian Małek i jego żona Teresa są razem od 17 lat. Kobieta, której zaczyna brakować bliskości w związku, stara się na nowo uwieść swojego męża, ale bezskutecznie. Tymczasem Małkowie zyskują nowych sąsiadów - Aleksandra i Karolinę Pietrasów, którzy prowadzą bogate życie seksualne, czym doprowadzają konserwatywnego Sebastiana oraz większość swoich sąsiadów do szału. Małek usiłuje się ich pozbyć. Tymczasem jego żona Teresa zaprzyjaźnia się z otwartą, wyzwoloną parą. Wkrótce Sebastian zaczyna rozumieć, że musi pracować nad swoim małżeństwem.

Zobacz także