Trudne sprawy (534)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 534

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Po 20 latach starań 51-letnia Teresa i jej mąż zostają rodzicami. Żadne z nich nie potrafi się opiekować niemowlęciem, popełniają mnóstwo błędów. Pojawia się u nich pracownica pomocy społecznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Po 20 latach starań 51-letnia Teresa Szostak i jej mąż Marian wkrótce zostaną rodzicami. Bliscy i sąsiedzi nie są zachwyceni ciążą Teresy. Po przyjściu na świat małego Olafa rodzice szybko się przekonują, że dziecko wywróciło ich życie do góry nogami. Żadne z nich nie potrafi się opiekować niemowlęciem, popełniają mnóstwo błędów. Wciąż są też krytykowani m.in. przez Wiolettę, siostrę Teresy. Wkrótce u Szostaków pojawia się pracownica pomocy społecznej, by dokładniej przyjrzeć się rodzinie, po tym jak do placówki wpłynął anonimowy donos. Pewnego dnia Szostakowie dopuszczają się niewybaczalnego błędu: zostawiają Olafa na parkingu. Teresa i Marian boją się, że stracą ukochanego syna.

Zobacz także