Trudne sprawy (532)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 532

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Karolina tworzy organizację charytatywną. Jej córka wspiera ją i za zgodą szefa zbiera datki w hotelu, w którym odbywa staż. Wkrótce wychodzi na jaw, że matka przywłaszczyła sobie pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Karolina Żmuda wpada na pomysł stworzenia organizacji charytatywnej. Jej córka Aleksandra bardzo ją wspiera i włącza się w akcję. Za zgodą swojego szefa Mikołaja zbiera datki w hotelu, w którym odbywa staż. Na aukcji charytatywnej zjawia się siostra Karoliny, Kaja Grądek. Krewna odkrywa, że Karolina przywłaszcza sobie pieniądze zebrane na stowarzyszenie. O wszystkim dowiaduje się Mikołaj i natychmiast zwalnia Aleksandrę, ponieważ jest przekonany, że dziewczyna współuczestniczy w oszustwie, które wymyśliła jej matka. Karolina ucieka, a jej córka musi sobie sama poradzić z zarzutami i oskarżeniami oszukanych darczyńców.

Zobacz także