Trudne sprawy (373)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 373

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:25-letnia Ilona poznaje starszego od siebie o trzynaście lat Rufina. Zakochuje się w nim i wkrótce przeprowadza do jego mieszkania. Po pewnym czasie zaczyna jednak podejrzewać go o romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

25-letnia Ilona i jej 7-letnia córka, Laura wygrywają weekendowy pobyt w hotelu. Na miejscu poznają 40-letniego naukowca Rufina. Dorośli zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia i po pewnym czasie zamieszkują razem. Laura cieszy się, bo partner matki chętnie z nią rozmawia. Pewnego dnia Ilona, robiąc coś na komputerze, przez przypadek kasuje pracę naukową Rufina. Chcąc go przeprosić idzie do niego na uczelnię, gdzie widzi jak jej ukochany rozmawia z jedną ze studentek. Zaczyna podejrzewać go o romans, więc wynosi się od niego do swojego ojca. Tam spotyka ją zaskakująca sytuacja.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także