Truckersi: twardziele za kółkiem (6)

(World's Toughest Trucker: Mongolia)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2012   od 12 lat
W skrócie:Mongolia to najrzadziej zaludniony kraj na świecie. Kierowcy muszą do perfekcji opanować sztukę nawigacji przez te stepowe bezludzia podczas podróży, która sprawdza ich umiejętności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ośmioro doświadczonych kierowców ciężarówek z różnych krajów staje do walki o tytuł największego "twardziela za kółkiem" i nagrodę pieniężną. Rywalizować będą na ośmiu najniebezpieczniejszych trasach na świecie: australijskich bezdrożach, lasach Amazonii czy górskich drogach w Himalajach. Podczas wypraw na uczestników czekać będzie także załadunek i rozładunek towarów, własnoręczne naprawy ciężarówek, tankowania w trudnych warunkach oraz czyszczenie i noszenie ciężkich ładunków. Wszyscy kierowcy zostaną doprowadzeni do granic wytrzymałości.

W tym odcinku

Mongolia to najrzadziej zaludniony kraj na świecie. Drogi, które przez nią przebiegają, to zaledwie kilka nieutwardzonych traktów. Kierowcy muszą do perfekcji opanować sztukę nawigacji przez te stepowe bezludzia podczas podróży, która będzie sprawdzianem ich umiejętności.