Top Model (3)

Top Model (3)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Zakończył się etap castingów. Uczestnicy, którzy przeszli przesłuchania, przyjeżdżają do Hotelu Warszawa, gdzie zostają podzieleni na grupy. Spotykają się z jurorami, by poznać szczegóły zadania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Członkowie jury znani z poprzednich sezonów programu - Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka - ponownie wkraczają do wielkiego świata mody. Jak zawsze towarzyszy im prowadzący, Michał Piróg. Castingi zostaną przeprowadzone w Rzeszowie, Gliwicach, Gdańsku i Warszawie. Tym razem do programu mogli się zgłosić wszyscy, bez względu na wiek czy noszony rozmiar. Kolejnymi nowościami są boot camp, który również odbędzie się w stolicy, oraz tak zwany złoty bilet. Ten, kto otrzyma to specjalne wyróżnienie, pominie jeden etap zmagań. Uczestniczy walczą o sesję zdjęciową w popularnym magazynie, 100 tysięcy złotych, a także kontrakt z agencją modelek i modeli.

Zakończył się etap castingów. Uczestnicy, którzy pomyślnie przeszli przesłuchania, przyjeżdżają do Hotelu Warszawa, gdzie zostają podzieleni na grupy. Następnie spotykają się z jurorami, by poznać szczegóły pierwszego zadania. Zawodnicy muszą sami przygotować się do sesji, a także opracować koncepcję zdjęcia. Potem sędziowie zdecydują, kto opuści program. Jeszcze w tym samym odcinku kandydaci na modeli i modelki odbędą lekcję chodzenia po wybiegu, prowadzoną przez Katarzynę Sokołowską, oraz wezmą udział w pokazie mody w malowniczej, miejskiej scenerii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także