To był rok! (9)

To był rok! (9)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Karol Strasburger, Ewa Szykulska, Anna Mucha, Antoni Królikowski
W skrócie:Dziś widzowie cofną się w czasie do roku 1971. Na listach przebojów króluje zespół 2+1 i modne są dzwony. Marzenie Rogalskiej, Annie Musze i Antkowi Królikowskiemu towarzyszy m.in. Ewa Szykulska.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwie drużyny gwiazd dowodzone przez Annę Muchę i Antoniego Królikowskiego będą odpowiadać na pytania dotyczące jednego wybranego okresu historycznego - od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych. W trakcie trzech głównych rund sprawdzą swoją wiedzę na temat ówczesnej popkultury, mody, sportu, obyczajów czy życia codziennego. W każdym odcinku kapitanowie drużyn wraz z prowadzącą show, Marzeną Rogalską, zaśpiewają przeboje danego okresu, a zaproszony do studia gość specjalny przypomni hity z prezentowanego roku. Scenografia, stylizacja uczestników i tematyka dosłownie przenoszą widzów do przeszłości.

Dziś cofamy się w czasie do roku 1971. Na listach przebojów króluje zespół 2+1, modne są dzwony i długie włosy, a telewizja eksperymentuje z... kolorem. Marzenie Rogalskiej, Annie Musze i Antkowi Królikowskiemu w sentymentalnej podróży towarzyszą Karol Strasburger - człowiek wielu zawodów, który ostatecznie zdecydował się na aktorstwo, oraz Ewa Szykulska - wówczas hipiska, przyjaciółka Himilsbacha i Maklakiewicza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)