The Affair 2 (7/12)

The Affair 2 (7/12)

7.6/10
serial obyczajowy USA 2015   od 16 lat
Występują:Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney, Joshua Jackson
Reżyseria:Anna Boden, Ryan Fleck
W skrócie:Matka krytykuje Alison za romans. Nie podoba jej się życie, jakie jej córka prowadzi. Zdesperowana kobieta otwarcie wypytuje kochanka o jego książkę. Tymczasem Cole nie radzi sobie z trudną sytuacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 stycznia
dziś
12:45 HBO 2

Opis

Nowojorczyk Noah Solloway (Dominic West) uczy literatury, lecz marzy o karierze pisarza. Od blisko dwudziestu lat jest żonaty z Helen (Maura Tierney), z którą ma czworo dzieci. Pewnego dnia oboje jadą na wakacje do nadmorskiej miejscowości Montauk. W lokalnej restauracji poznają młodą, zamężną kelnerkę Alison (Ruth Wilson), która nie może się otrząsnąć po stracie dziecka. Noah jest nią zafascynowany... Wciągająca opowieść o romansie i zbrodni pokazana z dwóch perspektyw - kobiety i mężczyzny. W rolach głównych nagrodzona za tę kreację Złotym Globem Ruth Wilson i znany z serialu "Czas prawdy" Dominic West. Statuetką dla najlepszego serialu dramatycznego wyróżniono całą produkcję.

W tym odcinku

Matka krytykuje Alison za jej romans. Nie podoba jej się życie, jakie jej córka prowadzi u boku Noah. Zdesperowana kobieta otwarcie wypytuje kochanka o jego książkę. Tymczasem Cole nie radzi sobie z trudną sytuacją. Ofiarą jego frustracji pada Luisa. Przerażające odkrycia sprawiają, że mężczyzna coraz bardziej odsuwa się od swojej rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także