Termin

4.6/10

(Deadline)

THRILLER Malezja/USA 2009   od 16 lat
Występują:Brittany Murphy, Thora Birch, Tammy Blanchard, Marc Blucas
Reżyseria:Sean McConville
W skrócie:Scenarzystka, Alice, przechodzi załamanie nerwowe. Musi dokończyć pisanie - ale nie wie już, co jest prawdą, a co objawem choroby.
Zmagająca się z zaległym tekstem scenarzystka wyjeżdża na wieś, by w pustym domu nie tyle szukać inspiracji, ile zmagać się z traumą swej mrocznej przeszłości.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda i utalentowana scenarzystka, Alice (Brittany Murphy), przechodzi załamanie nerwowe. Po jakimś czasie próbuje wrócić do normalnego życie. Czekają na nią przede wszystkim zobowiązania zawodowe. Dziewczyna musi jak najszybciej dokończyć zamówiony wcześniej scenariusz. W tym celu przenosi się do starego wiktoriańskiego domu. Wkrótce po przyjeździe Alice staje się świadkiem niepokojących zdarzeń. Niejasne wizje i podejrzane hałasy zaczynają działać na wyobraźnię nowej lokatorki. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy kobieta znajduje na strychu tajemniczą kasetę wideo. Alice nie wie już, co jest prawdą, a co objawem powracającej choroby psychicznej. Debiut reżyserski Seana McConville'a to jeden z ostatnich filmów tragicznie zmarłej w 2009 roku Brittany Murphy. Aktorka miała zaledwie 32 lata. Nastrojowe zdjęcia są dziełem Rossa Richardsona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)