Temple (6)

Temple (6)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2019   dla dorosłych
Występują:Tobi King Bakare, Marion Bailey, Daniel Mays, Catherine McCormack
W skrócie:Lee przeżywa rozstanie z Céline. Hall i Moloney dokonują przełomu w poszukiwaniach Jamiego. Jeden z pacjentów znajduje się w krytycznym stanie. Daniel rozważa, do czego jest zdolny dla bliskiej osoby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 6 grudnia
dziś
18:40 HBO 3
poniedziałek, 9 grudnia
za 3 dni
22:40 HBO 2

Opis

Daniel Milton, chirurg po przejściach, jest cenionym i utalentowanym chirurgiem, którego codzienność i wygodną egzystencję wywraca do góry nogami osobista tragedia. Mężczyzna wpada na pomysł, aby w podziemiach Londynu otworzyć nietypową klinikę. Postanawia leczyć w niej przestępców, nielegalnych imigrantów oraz przeróżnych dziwaków, którzy odmawiają korzystania z publicznej opieki medycznej. Lekarz łączy siły z młodym i obrotnym mężczyzną o imieniu Lee, aby razem stworzyć takie miejsce. Do zespołu dołącza także Badaczka, Anna oraz drobny złodziejaszek, Jamie. Milton musi teraz dołożyć wszelkich starań, żeby sprawnie zarządzać swoją ekipą oraz nielegalną przychodnią. Zgłaszająca się po pomoc klientela staje się coraz bardziej nieprzewidywalna. W roli głównej występuje nominowany do BAFTY, Mark Strong (Sherlock Holmes). Ponadto widzowie zobaczą także Carice van Houten (serial "Gra o tron"), Daniela Maysa ("Pokuta") oraz Catherine McCormack ("Braveheart - Waleczne Serce").

W tym odcinku

Lee przeżywa porzucenie go przez Céline. Detektywi Hall i Moloney dokonują przełomu w poszukiwaniach Jamiego. Jeden z pacjentów znajduje się w krytycznym stanie. Daniel rozważa, jakie granice jest w stanie przekroczyć dla bliskiej osoby.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także