Technicy-magicy 2 (3/6)

Technicy-magicy 2 (3/6)

(The IT Crowd: Moss and the German)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 12 lat
Występują:Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Matt Berry
Reżyseria:Graham Linehan, Barbara Wiltshire
W skrócie:Moss ma już dość towarzystwa Roya i postanawia znaleźć sobie nowych znajomych. W Internecie zwraca uwagę na ofertę kursu gotowania. Okazuje się jednak, że zamieścił ją niemiecki kanibal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o perypetiach pracowników działu IT potężnej korporacji, zarządzanego przez świeżo zatrudnioną kierowniczkę, Jen (Katherine Parkinson). Kobieta nie ma bladego pojęcia o informatyce. Jej umiejętności ograniczają się do wysyłania maili, odbierania maili, czytania maili i kasowania maili. Niezbyt rozgarnięty szef nie zauważa braku kwalifikacji nowej pracownicy. Moss (Richard Ayoade) i Roy (Chris O'Dowd), podwładni Jen, kiedy uświadamiają sobie, że ma ona nimi kierować, robią wszystko by usunąć ją ze stanowiska.

W tym odcinku

Moss ma już dość towarzystwa Roya i postanawia znaleźć sobie nowych znajomych. W Internecie zwraca uwagę na ofertę, jak mu się wydaje, kursu gotowania. Okazuje się jednak, że zamieścił ją niemiecki kanibal. Różniący się znacznie od siebie panowie postanawiają zawrzeć kompromis i obejrzeć wspólnie film grozy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)