Tajemnica Elise (2/6)

Tajemnica Elise (2/6)

(Le secret d'Elise)

serial kryminalny Francja 2015   od 12 lat
Występują:Julia Piaton, Sophie Mounicot, Bénabar, Stéphane Freiss
Reżyseria:Alexandre Laurent
W skrócie:Rok 1969. Ariane próbuje na własną rękę wyjaśnić okoliczności śmierci Elise. Rok 1986. U Valentine wykryto guz mózgu, który może wyjaśniać jej dziwne zachowanie i wyimaginowaną przyjaciółkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1969. Dziesięcioletnia Elise Letilleul znika w drodze ze szkoły. Wkrótce policja wyławia jej zwłoki ze stawu koło posiadłości Bellerive, w której dziewczyna mieszkała. Jej matka, Ariane (Julia Piaton), jest przekonana, że to nie był nieszczęśliwy wypadek. Siedemnaście lat później, w 1986 roku, nowi właściciele domu, Francoise (Hélene de Fougerolles) i Philippe (Bruno Salomone), zauważają z niepokojem, że ich córeczka Valentine ma wyimaginowaną przyjaciółkę, Elise. W 2015 r. kolejne małżeństwo, które wprowadza się do Bellerive. Julie (Julie De Bona) i Yanis (Samir Boitard) oczekują narodzin córeczki. Przyszła matka planuje nadać dziecku imię Elise. Niebawem ze zdumieniem odkrywa pod warstwą zdartej w czasie remontu tapety napis z tym właśnie imieniem.

W tym odcinku

1969 rok. Ariane nie może pogodzić się ze śmiercią Elise i próbuje na własną rękę wyjaśnić okoliczności tragedii, co ściąga na nią kłopoty. 1986 rok. U małej Valentine wykryto guz mózgu, który może wyjaśniać jej dziwne zachowanie i przyjaźń z wymyśloną dziewczynką. 2015 rok. Catherine (Valérie Kaprisky) nie potrafi zapomnieć o swoim uczuciu do Yanisa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)