Tajemnica Elise (1/6)

Tajemnica Elise (1/6)

(Le secret d'Elise)

serial kryminalny Francja 2015   od 12 lat
Występują:Julia Piaton, Sophie Mounicot, Bénabar, Stéphane Freiss
Reżyseria:Alexandre Laurent
W skrócie:Rok 1969. Policja znajduje zwłoki 10-letniej Elise w stawie tuż obok Bellerive. Rok 1986. Nowi właściciele posiadłości zauważają z niepokojem, że ich córeczka ma wyimaginowaną przyjaciółkę, Elise.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1969. Dziesięcioletnia Elise Letilleul znika w drodze ze szkoły. Wkrótce policja wyławia jej zwłoki ze stawu koło posiadłości Bellerive, w której dziewczyna mieszkała. Jej matka, Ariane (Julia Piaton), jest przekonana, że to nie był nieszczęśliwy wypadek. Siedemnaście lat później, w 1986 roku, nowi właściciele domu, Francoise (Hélene de Fougerolles) i Philippe (Bruno Salomone), zauważają z niepokojem, że ich córeczka Valentine ma wyimaginowaną przyjaciółkę, Elise. W 2015 r. kolejne małżeństwo, które wprowadza się do Bellerive. Julie (Julie De Bona) i Yanis (Samir Boitard) oczekują narodzin córeczki. Przyszła matka planuje nadać dziecku imię Elise. Niebawem ze zdumieniem odkrywa pod warstwą zdartej w czasie remontu tapety napis z tym właśnie imieniem.

W tym odcinku

W 1969 r. policja znajduje zwłoki dziesięcioletniej Elise Letilleul. Ciało dziewczynki zostało zatopione w stawie tuż obok posiadłości Bellerive, w której mieszkała wraz z rodziną. Jej matka jest przekonana, że Elise została zamordowana. Rok 1986. Nowi właściciele Bellerive, Francoise i Philippe zauważają z niepokojem, że ich córeczka Valentine ma wyimaginowaną przyjaciółkę, Elise. Rok 2015. Kolejne małżeństwo wprowadza się do posiadłości. Julie i Yanis oczekują narodzin córeczki, którą chcą nazwać Elise. Niebawem przyszła matka odkrywa na ścianie napis z tym właśnie imieniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)