Taaaka ryba (142)

Taaaka ryba (142)

magazyn wędkarski   od 12 lat
W skrócie:W odcinku Jurek Biedrzycki wraz z towarzyszami wybiera się na łowisko stawowe na Pobiedniku, gdzie stawiał swoje pierwsze wędkarskie kroki. Prezentuje rzadko używane przynęty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

W dzisiejszym odcinku Jurek Biedrzycki wraz z towarzyszami wybiera się na łowisko stawowe na Pobiedniku, gdzie stawiał swoje pierwsze wędkarskie kroki. Prezentuje rzadko używane przynęty, które okazują się niezawodne na tym akwenie. Staw jest trudnym łowiskiem, ponieważ porasta go grążel żółty, który znacznie utrudnia holowanie ryb. Wędkarzom udaje się złowić: karpie, leszcze, płotki, oknie i szczupaki. Na koniec emocjonującego dnia Jurek Biedrzycki i jego przyjaciele łapią 40-kilogramowego suma.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także