Szukając Kelly

6.2/10 6.7/10

(Les cowboys)

DRAMAT OBYCZAJOWY Francja 2015   od 16 lat
Występują:François Damiens, Finnegan Oldfield, Agathe Dronne, Ellora Torchia
Reżyseria:Thomas Bidegain
W skrócie:Zafascynowany Dzikim Zachodem i muzyką country Alain Balland wyrusza na poszukiwania córki Kelly. Dziewczyna pod wpływem uczucia do muzułmanina postanowiła porzucić rodzinę i żyć zgodnie z Koranem.
Thomas Bidegain, scenarzysta głośnego "Proroka", debiutuje jako reżyser. Ojciec i syn ruszają w świat na poszukiwanie zaginionej córki i siostry.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zafascynowany Dzikim Zachodem i muzyką country Alain Balland (François Damiens) jest przerażony, gdy jego nastoletnia córka Kelly (Iliana Zabeth) znika bez śladu. Ustala, że dziewczyna, pod wpływem uczucia do muzułmanina Ahmeda (Mounir Margoum), postanowiła porzucić rodzinę i żyć zgodnie z nakazami Koranu. Załamany ojciec nie potrafi się pogodzić z tą decyzją. Wraz z synem Georgesem (Finnegan Oldfield) rusza na poszukiwania. Przez lata, z obsesyjną wręcz wytrwałością, prowadzi prywatne śledztwo w tej sprawie. Debiut reżyserski cenionego scenarzysty Thomasa Bidegaina. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami obraz zdobył cztery nominacje do nagrody Cezar.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)