Sztukomaniak (8)

magazyn Polska 2011   b.o.
W skrócie:Łukasz Radwan rozmawia z Bożeną Lesiak. Malarka słynie z niekonwencjonalnych obrazów kwiatów. Jej pełne energii, witalności i nasyconych kolorów dzieła podążają w kierunku abstrakcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 stycznia
za 3 dni
6:30 Domo+

Opis

Program dla tych, którzy chcą wzbogacić swoje domy i mieszkania o dzieła sztuki. Łukasz Radwan, zastępca szefa działu kultury "Wprost", doradzi m.in., jak dobrać odpowiednie obrazy i poprawnie zawiesić je na ścianach oraz jak komponować dzieła sztuki z innymi przedmiotami w mieszkaniu, by wydobyć z nich całe piękno. W każdym odcinku omówi wybrane kierunki sztuki, a także spotka się z artystami, by porozmawiać o ich twórczości. W programie pojawią się praktyczne rady, dzięki którym widzowie będą mogli łatwo wprowadzić do swoich domów odrobinę artystycznej ekspresji.

Łukasz Radwan rozmawia z Bożeną Lesiak. Malarka słynie z niekonwencjonalnych obrazów kwiatów. Jej pełne energii, witalności i nasyconych kolorów dzieła podążają w kierunku abstrakcji. Rośliny są na nich pełne życia, wypełniają całą przestrzeń płótna, sprawiając wrażenie, że ledwo się na nim mieszczą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także