Sztukomaniak (3)

Sztukomaniak (3)

magazyn Polska 2011   b.o.
W skrócie:Religijna twórczość w sztuce nowoczesnej - to temat rozmowy Łukasza Radwana z Januszem Osickim, twórcą abstrakcji sakralnych. Prowadzący chce wyeksponować dzieło gościa w stonowanym wnętrzu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program dla tych, którzy chcą wzbogacić swoje domy i mieszkania o dzieła sztuki. Łukasz Radwan, zastępca szefa działu kultury "Wprost", doradzi m.in., jak dobrać odpowiednie obrazy i poprawnie zawiesić je na ścianach oraz jak komponować dzieła sztuki z innymi przedmiotami w mieszkaniu, by wydobyć z nich całe piękno. W każdym odcinku omówi wybrane kierunki sztuki, a także spotka się z artystami, by porozmawiać o ich twórczości. W programie pojawią się praktyczne rady, dzięki którym widzowie będą mogli łatwo wprowadzić do swoich domów odrobinę artystycznej ekspresji.

Kondycja religijnej twórczości w sztuce nowoczesnej jest tematem rozmowy Łukasza Radwana z Januszem Osickim, malarzem, autorem abstrakcji sakralnych. Prowadzący głowi się też, jak wyeksponować charakterystyczne płótno gościa w stonowanym wnętrzu o przeznaczeniu wypoczynkowym.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także