Sztuka zbrodni: Dzieło w czerni. Część 2 (6-ost.)

Sztuka zbrodni: Dzieło w czerni. Część 2 (6-ost.)

(L'Art du Crime: Une oeuvre au noir: Partie 2)

serial kryminalny Francja 2017   od 12 lat
Występują:Nicolas Gob, Philippe Duclos, Eléonore Gosset, Benjamin Egner
Reżyseria:Eric Woreth
W skrócie:Trwa śledztwo w sprawie śmierci dyrektorki badań konserwatorskich z Luwru. Florence i Antoine wpadają na trop Emilie Bazin, chorej na schizofrenię pracownicy muzeum. Przeszukują jej mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz Antoine Verlay (Nicolas Gob) zostaje wyrzucony z policji kryminalnej za niesubordynację i nieumiejętność pracy w zespole. Wkrótce, dzięki wsparciu swojego przyjaciela, majora Pardo (Benjamin Egner), trafia do Centralnego Biura do Walki z Handlem Dziełami Sztuki.

W tym odcinku

Trwa śledztwo w sprawie śmierci dyrektorki badań konserwatorskich z Luwru. Florence i Antoine wpadają na trop Emilie Bazin, chorej na schizofrenię pracownicy Luwru. Podczas przeszukiwania mieszkania Emilie odkrywają, że kobieta intensywnie pracowała nad metodą ratowania "Tratwy Meduzy", ponieważ płótno ulegało postępującej degradacji. Tymczasem kapitan Verlay próbuje załatwić sobie przeniesienie do innej służby kryminalnej, jednak po sprzeczce z przyszłym przełożonym postanawia zostać na dłużej w wydziale dzieł sztuki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)