Sztuka zbrodni (1/6)

Sztuka zbrodni (1/6)

(L'Art du Crime)

serial kryminalny Francja 2017   od 12 lat
Występują:Nicolas Gob, Philippe Duclos, Eléonore Gosset, Benjamin Egner
Reżyseria:Charlotte Brändström
W skrócie:Verlay zostaje wyrzucony z policji kryminalnej. Trafia do Centralnego Biura do Walki z Handlem Dziełami Sztuki, mimo że nie ma pojęcia o kulturze. Ma współpracować z historyk sztuki Chassagne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz Antoine Verlay (Nicolas Gob) zostaje wyrzucony z policji kryminalnej za niesubordynację i nieumiejętność pracy w zespole. Wkrótce, dzięki wsparciu swojego przyjaciela, majora Pardo (Benjamin Egner), trafia do Centralnego Biura do Walki z Handlem Dziełami Sztuki.

W tym odcinku

Funkcjonariusz Antoine Verlay zostaje wyrzucony z policji kryminalnej za niesubordynację i nieumiejętność pracy w zespole. Dzięki swemu przyjacielowi, majorowi Pardo, dostaje się do Centralnego Biura do Walki z Handlem Dziełami Sztuki. Śledczy jednak nie ma pojęcia o kulturze. Musi nawiązać współpracę z Florence Chassagne, renomowaną historyk sztuki, dla której wszystkie dziedziny kultury stanowią esencję i sens życia. Często zdarza jej się widzieć oczyma wyobraźni największych w dziejach, nieżyjących już artystów, i wdawać się z nimi w pasjonujące dyskusje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)