Szpital Good Karma (6-ost.)

Szpital Good Karma (6-ost.)

(The Good Karma Hospital)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2017   od 12 lat
Występują:Amanda Redman, Amrita Acharia, James Floyd, Darshan Jariwala
W skrócie:Były partner Ruby, Marcus, proponuje jej wspólny urlop. W drodze lekarka staje się świadkiem poważnego wypadku. W autobusie jest uwięziony uczeń miejscowej szkoły. Gabriel i AJ wyruszają na pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ruby Walker, początkująca brytyjska lekarka, po przeżytym zawodzie miłosnym postanawia wyjechać do Indii. Trafia do szpitala Good Karma znajdującego się w stanie Goa. Od razu zostaje postawiona przed trudnymi realiami tego miejsca. Razem ze współpracownikami, m.in. przystojnym doktorem Gabrielem Varmą, stara się przezwyciężać trudności i nieść pomoc turystom oraz okolicznym mieszkańcom.

W tym odcinku

Były partner Ruby, Marcus, proponuje jej krótki urlop. Lydia nie jest zachwycona. Ruby wyjeżdża z Marcusem, ale w drodze staje się świadkiem poważnego wypadku. W autobusie jest uwięziony uczeń miejscowej szkoły. Gabriel i AJ wyruszają na pomoc. Zdrowie Maggie jest coraz słabsze. Jej córka Debbie nalega na powrót do Anglii. Między nią i Gabrielem dochodzi na tym tle do kłótni. Tymczasem chora pragnie spędzić ostatnie dni życia w Indiach.

Występują (pokaż wszystkich)